Sähkönitoja päivittäisiin pieniin nidontatöihin. Toimitamme toimistotarvikkeet nopeasti koko Suomeen. Nidontasyvyys 10 mm/10 arkki, nitomanastat Nro 10, toimii verkkovirralla, 3 vuoden takuu.
Leitz 5532 musta 10ark on tasokas toimistotarvike, jonka saat helposti verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44121615, Tuotteen väri: Musta, Arkkeja maksimi: 10, Nidontasyvyys: 10, Leveys mm: 44 mm, Korkeus mm: 64 mm, Syvyys mm: 153 mm, Takuu: 3 vuotta.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Seinäjoki, Vaasa, Tampere sekä muualle Suomeen. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Leitz 5532 on hyvälaatuinen toimistotarvike, jonka verkkokaupan tilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 minne tahansa Suomeen.
Voit etsiä Leitz 5532 sähkönitoja tuotteen myös tuotekoodilla 172109. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja laadukas tarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121615 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Musta |
| Arkkeja maksimi | 10 |
| Nidontasyvyys | 10 |
| Leveys mm | 44 mm |
| Korkeus mm | 64 mm |
| Syvyys mm | 153 mm |
| Takuu | 3 vuotta |
| Kuljetuspakkaus määrä | 20 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys:Mitkä nitomanastat käyvät laitteeseen? Päivämäärä 24.05.2018 11:55Vastaus:Esimerkiksi nämä |