USB Type-C. Toimistotarviketukku.fi — kotimaiset toimistotarvikkeet nopeasti. Wi-Fi Direct. Kuulokeliitäntä 3,5 mm. IP 67 vesi ja pölytiivis. (makea vesi 30 minuuttia 1metriin asti)
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa Samsung Galaxy A52s 5G 128GB — korkealaatuinen valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 43191501, Tuotteen väri: Awesome Black, Avauspäivämäärä: 2024-12-05T00:00:00Z, Leveys mm: 75.1 mm, Korkeus mm: 159.9 mm, Syvyys mm: 8.4 mm, Tuotteen paino g netto: 189 g, Takuu: 1 vuotta, Tallennuskapasiteetti GB: 128 GB, Tuotteen paino g brutto: 200 g, Etukamera: Resolution: 32.0 MP. F Number: F2.2. Auto Focus: No. OIS: No. Flash: no., Takakamera: 64.0MP + 12.0 MP + 5.0MP + 5.0MP Autofocus, Digital Zoom up to 10x . F1.8,F2.2, F2.4 ja F2.4 OIS: Yes Flash: Yes Video recording resolution: UHD 4K (3840 x 2160) @30fps, SIM kortti: Dual-SIM, Verkkoyhteydet: 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4G+5GHz, HE80, SISO, 1024-QAM luetooth 5.0, Akku: 4500mAh, Näyttö: 165 mm 6,5"/160,9 mm 6,3" rounded corners. Resoluutio: 1080x2400 (FHD+) Technology: Super AMOLED, Tuotteen pakkauksen korkeus mm: 165 mm, Tuotteen pakkauksen leveys mm: 100 mm, Tuotteen pakkauksen syvyys mm: 27 mm.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Pori, Turku, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
Samsung Galaxy on erinomainen tuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Luotettava rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) kaikkialle Suomeen.
Voit hakea Samsung Galaxy A52s tuotteen myös tuotekoodilla 1062691. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvälaatuinen toimistotarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 43191501 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Awesome Black |
| Avauspäivämäärä | 2024-12-05T00:00:00Z |
| Leveys mm | 75.1 mm |
| Korkeus mm | 159.9 mm |
| Syvyys mm | 8.4 mm |
| Tuotteen paino g netto | 189 g |
| Takuu | 1 vuotta |
| Tallennuskapasiteetti GB | 128 GB |
| Tuotteen paino g brutto | 200 g |
| Etukamera | Resolution: 32.0 MP. F Number: F2.2. Auto Focus: No. OIS: No. Flash: no. |
| Takakamera | 64.0MP + 12.0 MP + 5.0MP + 5.0MP Autofocus, Digital Zoom up to 10x . F1.8,F2.2, F2.4 ja F2.4 OIS: Yes Flash: Yes Video recording resolution: UHD 4K (3840 x 2160) @30fps |
| SIM kortti | Dual-SIM |
| Verkkoyhteydet | 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4G+5GHz, HE80, SISO, 1024-QAM luetooth 5.0 |
| Akku | 4500mAh |
| Näyttö | 165 mm 6,5"/160,9 mm 6,3" rounded corners. Resoluutio: 1080x2400 (FHD+) Technology: Super AMOLED |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 165 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 100 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 27 mm |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |