Liitäntä USB-A ja 3,5mm Johdon pituus 1,5m Johdossa äänenvoimakkuuden säädin. Tilaa helposti ja saat toimituksen suoraan ovellesi. Tajuusvaste: 20-20000Hz Impedanssi: 32 Ohm
Sandberg 2in1 kuulokkeet — laadukas toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 52161514, Tuotteen väri: musta, Ominaisuus: Langallinen, Tyyppi: Stereo, Takuu: 5 vuotta, Tuotteen paino g brutto: 180 g, Tuotteen pakkauksen korkeus mm: 200 mm, Tuotteen pakkauksen leveys mm: 160 mm, Tuotteen pakkauksen syvyys mm: 40 mm.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Jyväskylä, Tampere, Helsinki — ja koko Suomeen. Tilaa toimistotarvikkeesi yli 150 € arvosta — toimitus ilmaiseksi!
Sandberg 2in1 on hyvälaatuinen tuote, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Varma rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) kaikkialle Suomeen.
Voit hakea Sandberg 2in1 kuulokkeet tuotteen myös tuotekoodilla 1060128. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja laadukas toimistotarvikkeiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 52161514 |
|---|---|
| Tuotteen väri | musta |
| Ominaisuus | Langallinen |
| Tyyppi | Stereo |
| Takuu | 5 vuotta |
| Tuotteen paino g brutto | 180 g |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 200 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 160 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 40 mm |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |