Irrotettavan ja joustavan mikrofonin sangan ansiosta äänesi kuuluu parhaalla mahdollisella tavalla, kun käytät kuulokemikrofonia nettikokouksissa, peleissä ja IP-puheluissa. Löydät parhaat toimistotarvikkeet edullisesti meiltä. Sisäisen mikrofonin ansiosta voit puhua kuulokemikrofoniin huomaamattomasti myös kun mikrofonin sankaa ei ole kiinnitetty. Sisäisen akun voi ladata helposti USB: llä, ja kuulokemikrofoni toimii 13 tuntia yhdellä latauksella. latausaika 2 tuntia. Pakkaus sisältää: kuulokkeet, latauskaapeli USB-A/USB-C, taipuisan ja irrotettavan mikrofonin mini jack liittimellä 3,5 mm sekä pikaoppaan. Der Grüne Punkt)
Hanki erinomainen Sandberg ANC FlexMic Stereo sujuvasti Toimistotarviketukku.fi-verkkokaupasta.
UNSPSC: 52161514, Tuotteen väri: musta, Ominaisuus: Langaton, Tyyppi: Stereo, Leveys mm: 177.1 mm, Korkeus mm: 200.1 mm, Syvyys mm: 78.4 mm, Tuotteen paino g netto: 211 g, Takuu: 5 vuotta, Bluetooth-liitäntä: 1, Tuotteen paino g brutto: 370 g, Tuotteen pakkauksen korkeus mm: 220 mm, Tuotteen pakkauksen leveys mm: 190 mm, Tuotteen pakkauksen syvyys mm: 85 mm.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Turku, Oulu, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Ilmainen kotiintoimitus, kun tilaat vähintään 150 € edestä.
Sandberg ANC on hyvälaatuinen toimistotuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 valtakunnallisesti.
Voit etsiä Sandberg ANC FlexMic tuotteen myös tuotekoodilla 1064387. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja hyvä tuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 52161514 |
|---|---|
| Tuotteen väri | musta |
| Ominaisuus | Langaton |
| Tyyppi | Stereo |
| Leveys mm | 177.1 mm |
| Korkeus mm | 200.1 mm |
| Syvyys mm | 78.4 mm |
| Tuotteen paino g netto | 211 g |
| Takuu | 5 vuotta |
| Bluetooth-liitäntä | 1 |
| Tuotteen paino g brutto | 370 g |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 220 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 190 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 85 mm |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |