Pakkaus sisältää 12 väriä! Rohkea ja pysyvä permanent tussi Sharpie Fine Tip inspiroi luomaan tylsistä pinnoista innostavia ja vaikuttavia taideteoksia. Tilaa helposti ja saat toimituksen suoraan ovellesi. Ominaisuudet: Kestävä muste, joka tarttuu moniin materiaaleihin, muun muassa muoviin ja metalliin. AP-sertifioitu, vettä kestävä muste kuivuu nopeasti eikä haalistu. Monikäyttöinen Fine Tip kärki sopii niin toimistoon, kouluun kuin työmaallekin. Kärki: Fine 1mm. Pakkauskoot: 12 kpl/ras, 144 kpl/ltk.
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa Sharpie Fine Point 1,0mm 12 väriä — luotettava valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 44121708, Kärjen leveys: 1 mm, Musteen väri: Värilajitelma, Ominaisuus: Permanent, Tyyppi: Pyöreä, Leveys mm: 197 mm, Korkeus mm: 194 mm, Syvyys mm: 18 mm, Tuotteen paino g netto: 120 g, Tuotteen paino g brutto: 130 g, Tuotteen pakkauksen korkeus mm: 194 mm, Tuotteen pakkauksen leveys mm: 197 mm, Tuotteen pakkauksen syvyys mm: 18 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Lahti, Hämeenlinna, Helsinki sekä muualle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Sharpie Fine on tasokas toimistotuote, jonka verkkokaupan tilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Löydät Sharpie Fine Point tuotteen myös tuotekoodilla 1063738. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja erinomainen toimistotuotteiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121708 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 1 mm |
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Ominaisuus | Permanent |
| Tyyppi | Pyöreä |
| Leveys mm | 197 mm |
| Korkeus mm | 194 mm |
| Syvyys mm | 18 mm |
| Tuotteen paino g netto | 120 g |
| Myyntierä 2 | 12 |
| Tuotteen paino g brutto | 130 g |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 194 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 197 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 18 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 144 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |