Faber-Castellin Colour Grip 2001 -kynissä on ergonominen, kolmikulmainen muoto. Toimistotarviketukku.fi — kotimaiset toimistotarvikkeet nopeasti. Kynän varressa on soft-grip-otepinta. Värit ovat kirkkaat ja helposti levittyvät, varressa paikka omistajan nimelle. Värit ovat helposti pestävissä pois useimmista tekstiileistä. Kynien pinta on käsitelty ympäristöystävällisellä vesipohjaisella lakalla ja puuraaka-aine on pääosin FSC -sertifioitu. Kynät on pakattu peltirasiaan.
Värikynä Faber-Castell — kestävä toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 44121707, Tuotteen väri: Värilajitelma, Leveys mm: 108 mm, Korkeus mm: 186 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Pori, Turku, Helsinki sekä muualle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Värikynä Faber-Castell on hyvä tuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Varma kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä kaikkialle Suomeen.
Löydät Värikynä FaberCastell tuotteen myös tuotekoodilla 164060. Toimistotarviketukku.fi on edullinen ja erinomainen tarvikkeiden ostopaikka toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 44121707 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Värilajitelma |
| Leveys mm | 108 mm |
| Korkeus mm | 186 mm |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005401096955 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005401054221 |
| Kuljetuspakkaus määrä | 80 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |