Faber-Castellin trendikäs huopakynäsarja säteilevissä metalliväreissä. Tilaa helposti ja saat toimituksen suoraan ovellesi. Kynät soveltuvat useimmille pinnoille, kuten paperi, pahvi, lasi, muovi, metalli ja kivi. Muste on vesipohjaista ja hajutonta. Kynissä on 1,5 mm huopakärki jolla taiteilu on sujuvaa eikä kynää tarvitse pumpata tai ravistaa. Pahvipakkauksessa on 12 metalliväriä.
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa FC Merkintäkynä metallivärit — käytännöllinen valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 44121711, Tuotteen väri: Värisarja, Kärjen leveys: 1.5 mm, Musteen väri: Värilajitelma, Ominaisuus: Vesiliukoinen, Tyyppi: Pyöreä, Leveys mm: 75 mm, Korkeus mm: 210 mm, Syvyys mm: 34 mm, Tuotteen paino g netto: 125 g, Tuotteen paino g brutto: 125 g, Myyntierä 2 paino g netto: 625 g, Myyntierä 2 paino g brutto: 625 g, Myyntierä 2 leveys mm: 75 mm, Myyntierä 2 korkeus mm: 170 mm, Myyntierä 2 syvyys mm: 210 mm.
Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin Helsinki, Turku, Tampere sekä muualle Suomeen. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
FC Merkintäkynä on tasokas toimistotarvike, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Varma kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Voit hakea FC Merkintäkynä metallivärit tuotteen myös tuotekoodilla 1056096. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvälaatuinen toimistotuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimaisen verkkokauppamme tuotteet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 44121711 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Värisarja |
| Kärjen leveys | 1.5 mm |
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Ominaisuus | Vesiliukoinen |
| Tyyppi | Pyöreä |
| Leveys mm | 75 mm |
| Korkeus mm | 210 mm |
| Syvyys mm | 34 mm |
| Tuotteen paino g netto | 125 g |
| Myyntierä 2 | 5 |
| Myyntierä 2 GTIN | 4005400282441 |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 4005400282458 |
| Tuotteen paino g brutto | 125 g |
| Myyntierä 2 paino g netto | 625 g |
| Myyntierä 2 paino g brutto | 625 g |
| Myyntierä 2 leveys mm | 75 mm |
| Myyntierä 2 korkeus mm | 170 mm |
| Myyntierä 2 syvyys mm | 210 mm |
| Kuljetuspakkaus määrä | 50 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |