Kertakäyttöinen kuumakuppi on kätevä valinta kun tarvitaan kevyttä kuppia tai kun mahdollisuutta kupin pesuun ei ole.. Nopea toimitus toimistotarvikkeisiin kaikkialle Suomeen. Muovipinnoitettu kuumakuppi kestää max. 100 °C nestettä.
Gastro kahvikuppi 24cl — kestävä toimistotuote edulliseen hintaan verkkokaupastamme.
UNSPSC: 52151502, Tuotteen väri: Ruskea, Tyyppi: Kahvikupit, Leveys mm: 80 mm, Korkeus mm: 400 mm, Syvyys mm: 80 mm, Tuotteen paino g brutto: 360 g.
Toimistotarviketukku toimittaa tilaukset Oulu, Rovaniemi, Helsinki — ja koko Suomeen. Ilmainen toimitus yli 150 € tilauksiin koko Suomeen.
Gastro kahvikuppi on hyvä tuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen perille asti klo 8 - 16 välillä minne tahansa Suomeen.
Löydät Gastro kahvikuppi 24cl tuotteen myös tuotekoodilla 1060344. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja laadukas toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 52151502 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Ruskea |
| Tyyppi | Kahvikupit |
| Leveys mm | 80 mm |
| Korkeus mm | 400 mm |
| Syvyys mm | 80 mm |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 5703538055270 |
| Tuotteen paino g brutto | 360 g |
| Kuljetuspakkaus määrä | 20 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |