Uutuus 2024! Tämä käsipyyhe korvaa tuotteen RCK-koodi 501013 (343087). Toimistotarvikkeet edullisesti — katso koko valikoimamme verkkokaupasta. Ketjutaitettu (Non Stop, W-taitto) käsipyyhearkki on 2-kertainen ja valkoinen. Laadukas ja kestävä L-kokoinen pitkä (34cm, 4-paneelinen) paperiarkki tehokkaaseen kuivaukseen ja pyyhintään Arkki tulee esille annostelijasta kätevästi yksi arkki kerrallaan. Malja-haarukkatunnus: tuote soveltuu elintarvikkeen kanssa lyhytaikaiseen kosketukseen, kuten pyyhintään. Sertifioitu Pohjoismaisella ympäristömerkillä eli Joutsenmerkillä sekä EU ympäristömerkillä. Arkin mitat: pituus 340 mm, leveys 203 mm. Pakkauskoko: 90 ark/pak, 1890 ark/ltk (21 pak), 20 sk/lava.
Katrin Plus Non-Stop 3-krs valkoinen on ensiluokkainen toimistotarvike, jonka saat sujuvasti verkkokaupastamme.
UNSPSC: 14111703, Tuotteen väri: Valkoinen, Laatu: Paras, Ominaisuus: 3-kertainen, Taitto: ZZ / W-taitto (4 -paneelia), Arkkia: 1890 kpl, Leveys mm: 390 mm, Korkeus mm: 203 mm, Syvyys mm: 595 mm, Tuotteen paino g brutto: 6677 g.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Jyväskylä, Tampere, Helsinki ja muualle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Katrin Plus on hyvälaatuinen toimistotarvike, jonka verkkokaupan tilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Nopea rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) kaikkialle Suomeen.
Voit hakea Katrin Plus Non tuotteen myös tuotekoodilla 1060946. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen tarvikkeiden verkkokauppa toimistoon ja kotiin. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 14111703 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Laatu | Paras |
| Ominaisuus | 3-kertainen |
| Taitto | ZZ / W-taitto (4 -paneelia) |
| Arkkia | 1890 kpl |
| Leveys mm | 390 mm |
| Korkeus mm | 203 mm |
| Syvyys mm | 595 mm |
| Lava määrä | 20 |
| Lava GTIN | 6414301087105 |
| Tuotteen paino g brutto | 6677 g |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |