Pehmeä ja korkealaatuinen perinteinen, pieni wc-paperirulla. Löydät parhaat toimistotarvikkeet edullisesti meiltä. Plus-laatuinen paperi on imukykyinen, pehmeä, 3-kerroksinen ja valkoinen. Rullassa on 250 arkkia. Rullat on pakattu 8 rullan paketteihin, joita säkissä on 5 = 40 rullaa säkki. Tuote on Sertifioitu pohjoismaisella Joutsenmerkillä sekä EU-ympäristömerkillä. Säkit on pakattu EUR-lavalle jossa 20 säkkiä.
Tilaa Katrin Plus wc-paperi 250 kätevästi — korkealaatuinen toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 14111704, Laatu: Paras, Ominaisuus: 3-kertainen, Tuotteen paino g brutto: 6490 g, Tuotteen pakkauksen korkeus mm: 200 mm, Tuotteen pakkauksen leveys mm: 435 mm, Tuotteen pakkauksen syvyys mm: 570 mm.
Tilaa toimistotuotteet verkosta — toimitamme Turku, Oulu, Helsinki ja kaikkialle Suomeen. Yli 150 euron tilauksiin kuljetus veloituksetta ovellesi.
Katrin Plus on hyvä tuote, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (noin viikko). Tehokas rahtikuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 16) minne tahansa Suomeen.
Voit etsiä Katrin Plus wcpaperi tuotteen myös tuotekoodilla 1062296. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja tasokas tuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 14111704 |
|---|---|
| Laatu | Paras |
| Ominaisuus | 3-kertainen |
| Lava määrä | 40 |
| Lava GTIN | 6414301092987 |
| Tuotteen paino g brutto | 6490 g |
| Tuotteen pakkauksen korkeus mm | 200 mm |
| Tuotteen pakkauksen leveys mm | 435 mm |
| Tuotteen pakkauksen syvyys mm | 570 mm |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |