FSC®-sertifioitu
Tilaa Kopiopaperi A4 160g luotettavasti — toimiva toimistotarvike nopealla toimituksella.
UNSPSC: 14111507, Tuotteen väri: Vaaleanharmaa 93, Tyyppi: 160 g, Bulkki: 1.23 cm3/g, Grammapaino: 160 g, Karheus Bendtsen: 250 ml/min, Arkkia: 250 kpl, Koko: A4.
Laaja valikoima toimistotarvikkeita yrityksille ja kotitoimistoon. Toimitus Seinäjoki, Vaasa, Tampere ja muualle Suomeen. Tilaa yli 150 € ja saat ilmaisen toimituksen!
Kopiopaperi A4 on tasokas toimistotarvike, jonka verkkokauppatilauksen toimitusaika on 1-3 päivää. Nopea toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 kaikkialle Suomeen.
Löydät Kopiopaperi A4 160g tuotteen myös tuotekoodilla 111255. Toimistotarviketukku.fi on taloudellinen ja erinomainen toimistotuotteiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Toimistotarviketukku-verkkokaupasta tilaat toimistotarvikkeet rekisteröitymättä!
| UNSPSC | 14111507 |
|---|---|
| Tuotteen väri | Vaaleanharmaa 93 |
| Tyyppi | 160 g |
| Bulkki | 1.23 cm3/g |
| Grammapaino | 160 g |
| Karheus Bendtsen | 250 ml/min |
| Arkkia | 250 kpl |
| Kuljetuspakkaus määrä | 5 |
| Koko | A4 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |