Kehitetty erityisesti käsille, joita joudutaan pesemään usein ja jotka joutuvat toistuvasti kosketuksiin kuivattavien aineiden kanssa mm. Löydät parhaat toimistotarvikkeet edullisesti meiltä. terveydenhuoltosektorilla, hoivalaitoksissa, päiväkodeissa, elintarvikealalla, ammattikeittiöissä ja ateriapalveluissa. Palauttaa ihon luonnollisen kosteustasapainon. Ei sisällä hajustetta eikä väriä. Yhteistyössä Allergia- ja Astmaliiton kanssa. 10 kpl/ltk.
Toimistotarviketukku.fi tarjoaa Soft Care Dermasoft — tasokas valinta kotitoimistoon ja yrityksiin.
UNSPSC: 53131608, Ominaisuus: Hajusteeton, Tilavuus ml: 500 ml, Leveys mm: 70 mm, Korkeus mm: 200 mm, Syvyys mm: 60 mm.
Verkkokauppamme palvelee yrityksiä ja yksityishenkilöitä Pori, Turku, Helsinki sekä koko Suomessa. Yli 150 € tilauksiin ilmainen kotiintoimitus!
Kosteusvoide Soft on laadukas toimistotuote, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 1-3 päivää. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen ovelle asti kello 8.00 - 16.00 minne tahansa Suomeen.
Löydät Kosteusvoide Soft Care tuotteen myös tuotekoodilla 530184. Toimistotarviketukku.fi on huokea ja hyvälaatuinen toimistotarvikkeiden verkkokauppa kotiin ja toimistoon. 100% kotimaisen verkkokauppamme toimistotarvikkeet toimitetaan nopeasti perille asti. Meiltä voit tilata ilman rekisteröitymistä!
| UNSPSC | 53131608 |
|---|---|
| Ominaisuus | Hajusteeton |
| Tilavuus ml | 500 ml |
| Leveys mm | 70 mm |
| Korkeus mm | 200 mm |
| Syvyys mm | 60 mm |
| Kuljetuspakkaus GTIN | 7615400101689 |
| Kuljetuspakkaus määrä | 10 |
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |